Ghaniyah Arte Cassari

Datum narození:    24.07.2019

Datum úmrtí: 4.5.2020

ČMKU/RR/10423/-19/19

 

Matka: Multi Ch.Red hot line Kerri- Bella import Ukraine

Otec:  Multichampion Addy Jonas Nyambe

RODOKMEN GHANY:

Ghaniah Pedigree Export

Ghaninku jsme si dovezli ze Slovenska, z CHS Arte Cassari, jako čtvrtou RR slečnu do naší smečky, aby byla kámoškou a společnicí Imanky,  která zůstala po smrti obou holčiček několik měsíců sama. Od začátku byla veliký miláček a mazel. Iman ji přijala hned druhý den ráno po příjezdu a od toho dne byly nejlepší kamarádky. Díky shovívavosti mé šéfové se mnou obě holčičky chodily každé ráno do práce a poctivě mi dělaly společnice v kanceláři. Obě byly velmi vzorné a Ghany, ačkoliv štěně přejala Imanky chování a vždy poctivě skoro celých 8 hodin obě prospaly. Došlo i na hrátky, ale vše v mezích normy a opravdu byly skvělé společnice.

Ghaninka 2 měsíce

 

 

 

 

 

 

 

Stihli jsme spolu jen pár výstav do zimy 2020:

30.11.2019 Mezinárodní výstava Praha Třída štěňat VN2
01.12.2019 Mezinárodní výstava Praha Třída štěňat VN2
11.01.2020 Brněnská Národní výstava psů Třída štěňat VN1
01.02.2020 MVP DUO CACIB Brno Třída štěňat VN2

 

 

 

 

 

 

 

Poslední fotka s kámoškami Am, Miou a ségrou Imankou.

 

 

 

 

 

 

 

A pak přišlo jaro…..a pro nás doba temna….bylo pondělí 4.5.2020 odpoledne a já se vracela na chatě na Velkém Dářku s holčičkama z procházky. Najednou Ghany vystartovala za zajícem a to bylo naposledy, kdy jsem ji zahlédla živou. Za pár sekund jsem přišla s Imankou k zrzečce, která ležela na  polní cestě bez známek života. Ještě 1/4 hodiny jsem se snažila o masáž srdce, ale bylo to marné. :(((( Na co umřela jsme se nedozvěděli. Chtěli jsme udělat pitvu, ale v té blbé covidové době co byla, nám nechtěli vydat zpět tělo ke zpopelnění a proto jsme to nemohli udělat. Byla to rána z čistého nebe a nějak se s tím nedá srovnat.

Odešla zrzečka, která měla vyjímečnou povahu s obrovským srdcem, které asi nevydrželo ten nápor lásky, co rozdávala všem na potkání. Nedá se o tom psát bez emocí.

Holčičko naše, děkujeme Ti za těch 9 měsíců úžasného života s tebou a jsem šťastná a hrdá, že naše chovatelská stanice nese tvé jméno!

Náš Andílek s Iman a její ségrou Indianou.