Ghaniyah Arte Cassari

* 24.7.2019    †  4.5.2020

ČMKU/RR/10423/-19/19
Matka: Multi Ch.Red hot line Kerri- Bella import Ukraine

Otec: Multichampion Addy Jonas Nyambe


Ghaninku jsme si dovezli ze Slovenska, z CHS Arte Cassari, jako čtvrtou RR slečnu do naší smečky, aby byla kámoškou a společnicí Imanky, která zůstala po smrti obou holčiček několik měsíců sama. Od začátku byla veliký miláček a mazel. Iman ji přijala hned druhý den ráno po příjezdu a od toho dne byly nejlepší kamarádky. Díky shovívavosti mé šéfové se mnou obě holčičky chodily každé ráno do práce a poctivě mi dělaly společnice v kanceláři. Obě byly velmi vzorné a Ghany, ačkoliv štěně přejala Imanky chování a vždy poctivě skoro celých 8 hodin obě prospaly. Došlo i na hrátky, ale vše v mezích normy a opravdu byly skvělé společnice. 

A pak přišlo jaro 2020…..a pro nás doba temna….bylo pondělí 4.5.2020 odpoledne a já se vracela na chatě na Velkém Dářku s holčičkami z procházky. Najednou Ghany vystartovala za zajícem a to bylo naposledy, kdy jsem ji zahlédla živou. Za pár sekund jsem přišla s Imankou k zrzečce, která ležela na polní cestě bez známek života. Ještě 1/4 hodiny jsem se snažila o masáž srdce, ale bylo to marné. :(((( Na co umřela jsme se nedozvěděli. Chtěli jsme udělat pitvu, ale v té blbé covidové době co byla, nám nechtěli vydat zpět tělo ke zpopelnění a proto jsme to nemohli udělat. Byla to rána z čistého nebe a nějak se s tím nedá srovnat.

Odešla zrzečka, která měla vyjímečnou povahu s obrovským srdcem, které asi nevydrželo ten nápor lásky, co rozdávala všem na potkání. Nedá se o tom psát bez emocí.


Stihli jsme spolu jen pár výstav :

30.11.2019   Mezinárodní výstava Praha Třída štěňat VN2
01.12.2019   Mezinárodní výstava Praha Třída štěňat VN2
11.01.2020   Brněnská Národní výstava psů Třída štěňat VN1
01.02.2020 MVP DUO CACIB Brno Třída štěňat VN2 


Fotogalerie

Náš Andílek s Iman a její sestrou Indianou.
Náš Andílek s Iman a její sestrou Indianou.

Holčičko naše, děkujeme Ti za těch 9 měsíců úžasného života s tebou a jsem šťastná a hrdá, že naše chovatelská stanice nese tvé jméno GHANIYAH